Sigorta Soruşturmaları, hileli sigorta taleplerinin büyüyen bir sorun olduğu durumlarda yardımcı olur. İnsanların hayatlarının bir noktasında hileli bir talepte bulunduğu tahmin ediliyor ve artan mahkeme kararları ve yaralı taraflar yüksek tazminat ödemelerinin daha fazla farkına vardıkça, talep kültürümüzün devam etmesi muhtemel görünüyor.

Firma olarak şüpheli ve olası dolandırıcılık iddialarını araştırmak için önde gelen ev sigortası şirketlerinin ve işletmelerin birçoğu adına hareket ediyoruz. 24 saat hizmet ile eksiksiz bir sigorta soruşturması yelpazesi sunuyoruz ve bulgularımızı bir mahkeme veya mahkeme tarafından kabul edilebilir kapsamlı bir rapor halinde sunuyoruz.

Hileli bir iddianın sunulduğu açık olsa da, bir ödemenin reddedilmesinden önce somut kanıtlar elde etmeniz gerekir. Kendini işine adamış sigorta müfettişlerinden oluşan ekibimiz, gözetim ve istihbarat yöntemlerinin bir kombinasyonunu içeren gizli ancak kapsamlı soruşturmalar yürütme konusunda çeşitli becerilere ve deneyime sahiptir.

Talebin dürüst olmayan veya hileli olduğuna dair kanıt bulursak, yanlış bir ödemeyi önleyerek ve konunun uygun şekilde ele alınmasını sağlayarak somut kanıtları sağlıyoruz.

Bazı sigorta dedektifliği gerektiren durumlar şunlardır:

  • Endüstriyel yaralanma iddiaları
  • Kaza, hastalık ve kişisel yaralanma iddiaları
  • Araç kazası yaralanmaları

Her davaya, davanın tüm ayrıntılarını not alarak ve şüphelerinizi sizinle tartışarak başlıyoruz. Mevcut farklı seçenekleri sunup, ardından araştırmaları tam özelliklerine göre gerçekleştireceğiz.