Evlilik takibi

Eşinizin sadakatsiz olduğundan şüpheleniyorsanız, gerçekleri ortaya çıkarmak için Evlilik Gözetimi yapmak, zihninizi rahatlatmanın ilk adımları olabilir.

Potansiyel olarak sadakatsiz bir evliliğin veya ilişkinin en kötü yanı genellikle ‘bilmeme’ konusudur. Firmamız, birçok evlilik soruşturmasını ele aldı ve bir evlilik gözetim soruşturması yoluyla hayati kanıtları üstlenirken ve toplarken ilişkinize en üst düzeyde sağduyu ve hassasiyet sağlayarak çözümler buldu.

Genellikle bir partnerdeki davranış değişiklikleri nedeniyle şüpheler uyandırılır ve bu değişikliklerin iddia ettikleri kadar masum olup olmadığı belirsizdir.

Partnerinizin sadakatsiz olduğundan veya sizden sır sakladığından emin bir durumda da olabilirsiniz ve bu sadece bunu kanıtlama meselesidir. Yalnızca gerçeklere ve eylemlerinin kanıtlarına sahip olarak endişelerinizi çözebilecek ve gerekirse sorunla yüzleşebileceksiniz.

Potansiyel aldatma belirtileri:

  • Uzaklaşma/ sizi görmezden gelen eş
  • Cep telefonu kullanımında belirgin değişiklikler
  • Yanınızda telefonlarına cevap vermeme durumu
  • Normalden daha fazla çalışma
  • Evden uzakta daha fazla zaman geçirmek
  • Giysilerde kendine özgü parfüm, tıraş losyonu, alkol veya duman kokuları vardır.
  • Cinsel olarak uzaklaşma

Bunlar, eşinizin sadakatsiz olduğundan şüphelenmeniz için bir neden olabilecek birkaç işarettir. Profesyonel ekibimiz, gizli evlilik soruşturmaları yürütme konusunda uzmanlaşmıştır. Yukarıdakilerden herhangi biriyle karşılaşırsanız, nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Her araştırmayı müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlamak için çok çalışıyoruz ve bireyi tatmin etmek için gerekli kanıtları sağlayabiliyoruz.