Özel kişi takibi karı koca eş takibi çocuk ortak takip hizmeti

Uzman ekiplerimiz, bir durumun gerçeğine ulaşmak, sorununuzu çözmenize yardımcı olmak için en üst düzeyde eğitimi yenilikçi düşünce kalıplarıyla birleştirir.

Hukuki takibat için gerektiğinde gözetim yoluyla yasal olarak toplanan deliller, bir davayı ispatlamak veya çürütmek arasındaki fark olabilir. Bir ortağın, aile üyesinin, iş ortağının, çalışanın veya davacının gerçek zamanlı eylemlerini raporlamak, en çok ihtiyaç duyulduğunda kesin bir kanıt olarak hareket edebilir.

Sağlayabileceğimiz hizmet düzeyini iyileştirmeye yardımcı olan, çok disiplinli geçmişlere sahip gözetim uzmanlarımız bulunuyor.

Vakaların çoğunda piyasada mevcut bir dizi DIY gözlem aygıtı olmasına rağmen, tamamen tarafsız bir kanıt bütünü sağlayan bir gözetim ekibi, bir mahkemede veya hukuk davasında çok daha etkili olabilir.

Müfettişlerden oluşan ekibimiz ya Polis ya da Asker kökenlidir ya da alternatif olarak özel dedektif olarak bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Daha önceki iş alanlarında edindikleri eğitim ve deneyime dayalı olarak bizimle çalışmak üzere özenle seçilmişlerdir.

Firmamızdan bir gözetim ekibi tuttuğunuzda, müfettişlerimizin eleştirel düşünme, durumsal farkındalık ve ayrıntılara dikkat etme, muhakeme yapma ve karar verme konusunda oldukça yetenekli olacağından emin olabilirsiniz. Bir soruşturmayı başarılı bir sonuca ulaştırmak için çok önemli olan tüm unsurlar en ince ayrıntısına kadar dikkatle incelenir.

Kişi takibi tamamen hukuksal çerçevede ve sizleri asla kötü bir duruma sokmayacak şekilde, en profesyonel şekliyle yapılır.